Drevené mandaly na stenu

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť oživiť svoj domov alebo kanceláriu s našim produktom - Drevené mandaly na stenu. Mandala je výrazom harmónie a rovnováhy, kde kruh symbolizuje nebo, transcendentnosť a nekonečno, zatiaľ čo štvorec reprezentuje vnútorné sily, človeka a zem. Oba tieto elementy sú spojené centrálnym bodom, ktorý je zároveň začiatkom aj koncom celého systému.

Tieto drevené mandaly na stenu sú vyrobené z kvalitných 3 až 6 mm hrubých materiálov, ktoré zaručujú ich trvácnosť a odolnosť. Každý kus je výsledkom precíznej práce a vášne, ktorú vkladáme do každého detailu. A aby sme splnili všetky vaše estetické požiadavky, ponúkame výber z 30 odtieňov dreva.

Naše drevené mandaly sú viac než len obraz na stenu, sú skutočným umeleckým dielom, ktoré prinesie do vášho priestoru hĺbku a charakter. Sú ideálne do každej izby v dome či byte, kde vytvoria harmonickú a relaxačnú atmosféru.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť, aby ste oživili svoj interiér s našimi Drevenými mandalami na stenu. Vaša spokojnosť je naša prioritou a veríme, že naše mandaly vám prinesú radost a pohodu do vašej každodennej rutiny.

Stránka 1 z 5 - 55 položiek celkom

Cena

1326
11326
Hore
Ďalšie produkty
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály