Stromy života na stenu

Hľadáte jedinečný a elegantný kúsok dekorácie, ktorý by oživil steny vašej domácnosti? S našimi Drevenými Stromami Života na stenu, ktoré sú vyrábané s absolútnou preciznosťou a odbornosťou, prinesiete do svojho interiéru nádych prírody a života.

Tieto obrazy sú vyrobené z dreva s hrúbkou materiálu 3 a 6 mm, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť. 

Náš tím odborníkov sa venuje každému detailu, aby vám mohol ponúknuť produkt, ktorý je nielen vizuálne atraktívny, ale aj výnimočný svojou kvalitou. Každý obraz je výsledkom precíznej práce a výberu najlepších materiálov.

A aby sme vyhoveli rôznym vkusom a preferenciám, ponúkame tieto obrazy v 30 rôznych odtieňoch dreva. Takto si môžete vybrať odtieň, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru a doplní ho.

Tieto drevené Stromy Života na stenu sú skvelou dekoráciou do každej izby v dome alebo byte. Môžu byť osviežujúcim doplnkom do obývacej izby, kuchyne, spálne alebo pracovne.

Objavte krásu a eleganciu našich Drevených Stromov Života na stene a nechajte ich priniesť do vášho domova atmosféru pokoja a harmónie. Len u nás nájdete takýto jedinečný kúsok dekorácie, ktorý zaujme na prvý pohľad a zanechá trvalý dojem.

Stránka 1 z 6 - 66 položiek celkom

Cena

1261
11261
Hore
Ďalšie produkty
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály