Drevené hodiny

Predstavujeme vám majstrovské dielo času a dizajnu – Drevené hodiny od KMDESING, ktoré sú štýlovým a praktickým doplnkom pre každú domácnosť. Tieto elegantné nástenné hodiny sú nielen nádherným kúskom remeselnej práce, ale aj dokonalým príkladom toho, ako môže byť funkčnosť spojená s estetikou.

Každý detail našich Drevených hodín bol navrhnutý s ohľadom na dokonalý vzhľad aj praktické použitie. Ponúkame vám možnosť výberu z rôznych dekorov a veľkostí, vďaka čomu si môžete hodiny zaručene prispôsobiť podľa vášho vkusu a potrieb vášho interiéru. Či už je vaša domácnosť zariadená v modernej, rustikálnej alebo retro/vintage štýlovosti, naše hodiny sa stanú dokonalým a harmonickým doplnkom.

Veľké nástenné hodiny od KMDESING sú ideálnou voľbou do priestrannej moderne zariadenej kuchyne alebo obývačky. Ich dominantná prítomnosť na stene okamžite pritiahne pozornosť a stane sa centrálnym bodom miestnosti. Pre tých, ktorí uprednostňujú minimalizmus a diskrétnu eleganciu, ponúkame menšie formáty, ktoré rovnako očaria svojou precíznosťou.

Jednou z najväčších predností našich hodín je tichý strojček, ktorý funguje úplne bez tikania. Toto umožňuje umiestniť hodiny aj do tých najtichších prostredí, ako je spálňa alebo študovňa, bez rušivých zvukov. V pokoji a tichu si budete môcť vychutnávať plynutie času bez akýchkoľvek rušivých elementov.

Tieto hodiny sú nielen výrazným dizajnovým prvkom, ale tiež umožňujú flexibilitu v umiestnení jednotlivých číslic podľa vašej kreativity a priestoru.

Investujte do doplnku, ktorý je viac než len hodinami – staňte sa hrdým majiteľom kúsku, ktorý oživí váš domov a každodenne vás bude sprevádzať pri každom pohľade na čas. Objednajte si svoje Drevené hodiny od KMDESIGN ešte dnes a užite si spojenie krásy a funkčnosti na vlastnej stene.

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cena

2025
12025
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály