Drevené obrazy na stenu

Predstavujeme vám Drevené obrazy, unikátnu dekoráciu, ktorá prinesie do vášho domova alebo bytu nádych prírody a štýlu. Tieto obrazy sú ručne vyrábané z kvalitného dreva až do hrúbky 3 a 6 mm, čo im dodáva robustnosť a dlhú životnosť.

Čo robí naše Drevené obrazy výnimočnými, je precízna práca a detail, ktorý do nich vkladáme. Každý kus je výsledkom precíznej práce a vášne pre remeslo, čo z nich robí nielen krásnu dekoráciu, ale aj skutočné umelecké diela.

Drevené obrazy sú dostupné v širokom výbere odtieňov - až 30 rozličných odtieňov dreva, takže si môžete vybrať presne ten, ktorý najlepšie zapadne do vašej interiérovej výzdoby.

Tieto drevené obrazy na stenu sú ideálnou voľbou pre každú izbu - či už hľadáte niečo štýlové do obývačky, niečo útulné do spálne alebo si chcete oživiť kuchyňu alebo pracovňu. Sú vynikajúcim doplnkom pre rôzne dekoračné štýly, od moderných po rustikálne alebo tradičné.

Zvoľte si z našej jedinečnej ponuky a prineste do svojho domova kúsok prírody s týmito nádhernými Drevenými obrazmi. Objavte krásu a eleganciu, ktorú môže dodať jednoduchý, no efektívny kúsok dreva. Len u nás nájdete takýto výber a kvalitu. Urobte svoj domov ešte krajším s našimi Drevenými obrazmi.

Stránka 1 z 11 - 122 položiek celkom

Cena

861
1861
Hore
Ďalšie produkty
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály