Tabuľka z dreva - Šťastného

Objavte krásu a originalitu s našou Valentínskou tabuľkou z dreva – dokonalým darčekom, ktorý osloví srdce vášho partnera Objavte krásu a originalitu s našou Valentínskou tabuľkou z dreva – dokonalým darčekom, ktorý osloví srdce vášho partnera či partnerky nielen na sviatok zaľúbených. Tento jedinečný kúsok je viac než len obyčajná tabuľka; je to trvalá pamiatka, ktorá vydrží oveľa dlhšie než klasické papierové pohľadnice.nielen na sviatok zaľúbených. Tento jedinečný kúsok je viac než len obyčajná pohľadnica; je to trvalá pamiatka, ktorá vydrží oveľa dlhšie než klasické papierové pohľadnice.

Vyberte si rozmer výrobku:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvoľte variant
€11,60 €15,60 €19,60 od €11,60
Tabuľka z dreva - Šťastného
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály

Objavte krásu a originalitu s našou Valentínskou tabuľkou z dreva – dokonalým darčekom, ktorý osloví srdce vášho partnera či partnerky nielen na sviatok zaľúbených. Tento jedinečný kúsok je viac než len obyčajná tabuľka; je to trvalá pamiatka, ktorá vydrží oveľa dlhšie než klasické papierové pohľadnice.

Informácie k produktu:

  • Súčasťou balenia je stojan 
  • Rozmery šírka 19 až 30 cm výška 10 až 16 cm

Čo môžete na albume zmeniť:

  • Meno
  • Dátum
  • Pokiaľ nenapíšete mena a dátum bude tabuľka vyrobená bez mien a dátumu

Náš produkt, Valentínska tabuľka z dreva, je vytvorený s láskou a precíznosťou, aby poskytol nezabudnuteľný zážitok pre toho, kto ju obdrží. Je to originálny darček, ktorý je ideálny pre muža aj ženu a je schopný vyjadriť hlboké city bez slov.

Každá tabuľka je vytvorená z kvalitného dreva, na ktorom sú kreatívne a umne gravírované romantické motívy a posolstvá. Gravírovanie je vykonané s vysokou presnosťou, vďaka čomu je každý detail dokonale viditeľný a čitateľný, a zároveň zabezpečuje, že odkaz lásky zostane zachovaný na dlhé roky.

Valentínska tabuľka z dreva je nielen krásnym, ale aj praktickým darčekom. Vďaka svojej pevnosti a odolnosti sa môže stať stálou dekoráciou na pracovnom stole, poličke alebo stene, pripomínajúc každý deň o tú nekonečnú lásku a starostlivosť, ktorú do darčeka vkladáte.

Nech už plánujete romantickú večeru pri sviečkach alebo hľadáte malé prekvapenie, ktoré vyčarí úsmev na tvári vašej druhej polovičky, Valentínska pohľadnica z dreva je výnimočným spôsobom, ako povedať "Milujem ťa".

Investujte do darčeka, ktorý zostane na pamiatku a v srdciach dlho po tom, čo čokolády zmiznú a kvety zvädnú. Prekvapte svoju lásku Valentínskou pohľadnicou z dreva – pretože niekedy sú to práve tie malé veci, ktoré majú veľký význam.

Dodatočné parametre

Kategória: Valentínske darčeky
Šírka (cm): 19 - 30
Výška (cm): 10 - 16
Hrúbka: 3 mm
Materiál: Preglejka
Spôsob výroby: vyrezávanie laserom, gravírovanie laserom
Výrobca: KMDESING