Drevená menovka na stenu/dvere

Objavte kúzlo osobného dotyku s našou Drevenou menovkou na stenu alebo dvere - jedinečným produktom, ktorý nájdete len v našom sortimente. Táto krásna menovka je vyrobená z kvalitného dreva a je navrhnutá tak, aby dodala šarm a teplý pocit akémukoľvek priestoru, či už chcete oživiť detskú izbu alebo dodať osobný nádych vašim domovým dverám.

Každá menovka je výsledkom precíznej práce a pozornosti k detailom, čo zaručuje, že získate produkt, ktorý je nielen praktický, ale aj estetický. Jedinečný charakter dreva znamená, že každá menovka je originál čo z nej robí neopakovateľný a osobný darček.

Vyrobené s láskou a starostlivosťou, naše drevené menovky sú ideálnym spôsobom, ako potešiť vaše dieťa. Predstavte si, aký úsmev vyčaríte na tvári vášho malého, keď uvidí svoje meno pekne vystavené na dverách alebo stene svojej izby! Nielenže posilníte jeho pocit vlastnej identity a hrdosti na svoj osobný priestor, ale tiež pridáte príjemný dekoratívny prvok, ktorý doplní štýl miestnosti.

Nakupujte u nás a získajte:

  • Kvalitnú drevenú menovku, ktorá je robustná a trvanlivá
  • Personalizovaný produkt, kde je každý kúsok jedinečný
  • Ideálny darček pre deti, ktorý zútulní ich osobný priestor
  • Jednoduchú inštaláciu s možnosťou pripevnenia na rôzne povrchy

Nevahajte a pridajte tento osobný a láskyplný dotyk do vášho domova alebo ho darujte ako originálny darček, ktorý bude potešiť a zostane v pamäti. Objednajte svoju Drevenú menovku na stenu alebo dvere ešte dnes a urobte radostným nielen dieťa, ale každého, kto ocení pravú krásu a jedinečnosť ručne robenej dekorácie.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

3536
13536
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály