Darček pre zamilovaných - Srdiečko s menami

Darček pre zamilovaných - Srdiečko s menami je dokonalým darčekom pre každú príležitosť, či už ide o Valentína, výročie, Vianoce, alebo len tak, aby ste ukázali, ako veľmi vám na druhej osobe záleží. Je ako stvorené pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len obyčajný darček, pre tých, ktorí chcú svoju lásku obdarovať niečím osobným a jedinečným.

Vyberte si rozmer výrobku:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvoľte variant
€12,50 €16,50 €20,50 od €12,50
Darček pre zamilovaných - Srdiečko s menami
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály

Hľadáte dokonalý spôsob, ako vyjadriť svoje city a zároveň prekvapiť svoju lásku originálnym darčekom? Nechajte sa zlákať teplom a jedinečnosťou našeho Darčeka pre zamilovaných - Srdiečka s menami, ktoré je ako stvorené pre výnimočné príležitosti alebo proste ako nečakaná pozornosť pre vášho partnera.

Toto krásne srdiečko z prírodného dreva je vyrobené s láskou a starostlivosťou, aby odrážalo hrejivé emócie, ktoré vkladáte do vášho vzťahu. S dokonalou kombináciou tradičnej remeselnej práce a moderných technológií, vám toto srdiečko ponúka možnosť vytvoriť úplne osobný a nezabudnuteľný darček.

Kľúčovou vlastnosťou tohto darčeka je možnosť nechať si na drevené srdce vygravírovať mená alebo prezývky, ktoré pre vás oboch niečo znamenajú. A či už si vyberiete dátum vášho spoločného výročia, mená, alebo jednoducho milé slová, je isté, že toto srdiečko sa stane hmatateľným vyjadrením vašej lásky a spoločne strávených chvíľ.

Nezáleží na tom, či je tento darček určený pre ženu alebo muža, jeho univerzálnosť a prispôsobivosť z neho robia ideálnu voľbu pre každého. Nechajte sa teda uniesť kúzlom tohto srdiečka a dajte svojim citom hlas prostredníctvom nádherného a nezabudnuteľného darčeka, ktorý bude každý deň pripomínať silu a hĺbku vášho vzťahu.

Informácie k produktu:

  • Súčasťou balenia je stojan 
  • Rozmery šírka 16 až 30 cm výška 15 až 28 cm

Čo môžete na albume zmeniť:

  • Meno
  • Pokiaľ nenapíšete mena bude tabuľka vyrobená bez mien 

Dodatočné parametre

Kategória: Valentínske darčeky
Šírka (cm): 16 - 30
Výška (cm): 15 - 28
Hrúbka: 3 mm
Materiál: Preglejka
Spôsob výroby: vyrezávanie laserom, gravírovanie laserom, brúsenie
Výrobca: KMDESING