Drevený fotoalbum / Môj prvý rok

Predstavujeme vám jedinečný a štýlový drevený fotoalbum "Môj Prvý Rok", ktorý vám umožní uchovať si spomienky na úžasný prvý rok vášho dieťaťa.Tento fotoalbum je ideálnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych, ktorí čoskoro oslávia narodenie svojho malého pokladu.

Počet strán
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvoľte variant
€48,50 €52,50 €56,50 od €48,50
Drevený fotoalbum / Môj prvý rok
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály

Ponúkame Vám nádherný drevený fotoalbum s názvom "Môj prvý rok", ktorý je ideálnym spoločníkom pre zachytávanie tých najkrajších spomienok na prvý rok života Vášho bábätka. Tento skvostný fotoalbum je prevedený s precíznou a peknou prácou, ktorá z neho robí nielen užitočný, ale aj esteticky príjemný darček pre Vás alebo pre Vašich blízkych.

Rozmer listov fotoalbumu je vo formáte A4  na 1 stranu A4 sa vám zmestia 2-3 fotografie v rozmere 10x15cm alebo 9x13cm.

Čo môžete na albume zmeniť:

  • Meno
  • Dátum, Hmotnosť, Čas, Výška
  • Vlastný text umiestnený na prednej strane albumu

Vlastnosti produktu:

  1. Kvalitný materiál: Fotoalbum je vyrobený z odolného a kvalitného dreva, ktoré zaisťuje dlhú životnosť a zachovanie spomienok v dokonalom stave na mnoho rokov.

  2. Precízna práca: Album je zdobený detailnými a precízne gravirovaný, ktoré dodávajú produktu jedinečný vzhľad a osobitý šarm.

  3. Pekný dizajn: Nádherný nápis "Môj prvý rok" je elegantne vyrytý na drevenom povrchu, čím pripomína, pre aké účely je tento fotoalbum určený.

  4. Veľká kapacita: Album obsahuje dostatok priestoru na uloženie všetkých dôležitých fotografií, vďaka čomu si budete môcť pohodlne prezerať a zdieľať svoje spomienky s rodinou a priateľmi.

  5. Skvelý darček: Tento drevený fotoalbum "Môj prvý rok" je ideálnym darčekom pre čerstvých rodičov, krstiny, prvé narodeniny alebo iné významné udalosti, ktoré si zaslúžia byť zvečnené.

Zhrnutie:

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a zaobstarajte si tento krásny drevený fotoalbum "Môj prvý rok" pre seba alebo svojich blízkych. Jeho kvalitný materiál, precízna práca a pekný dizajn z neho robia ideálny spoločník pre uchovanie tých najmilejších spomienok, ktoré si budete môcť kedykoľvek pripomenúť a zdieľať s ostatnými.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené fotoalbumy
Šírka (cm): 34
Výška (cm): 23
Materiál: Preglejka
Spôsob výroby: vyrezávanie laserom, gravírovanie laserom, brúsenie, dierkovanie
Výrobca: KMDESING