Drevený fotoalbum /Svet

Predstavujeme vám jedinečný a štýlový drevený fotoalbum "Svet", ktorý vám umožní uchovať si spomienky na vaše potulky svetom.Tento fotoalbum je ideálnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych.

Počet strán
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 Zvoľte variant
€48,50 €52,50 €56,50 od €48,50
Drevený fotoalbum /Svet
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály

Ponúkame Vám nádherný drevený fotoalbum s názvom "Svet", ktorý je ideálnym spoločníkom pre zachytávanie tých najkrajších spomienok na vaše cestovateľke potulky svetom. Tento skvostný fotoalbum je prevedený s precíznou a peknou prácou, ktorá z neho robí nielen užitočný, ale aj esteticky príjemný darček pre Vás alebo pre Vašich blízkych.

Rozmer listov fotoalbumu je vo formáte A4  na 1 stranu A4 sa vám zmestia 2-3 fotografie v rozmere 10x15cm alebo 9x13cm.

Čo môžete na albume zmeniť:

  • Mena v razísku
  • Vlastný text umiestnený na prednej strane albumu

Vlastnosti produktu:

  1. Kvalitný materiál: Fotoalbum je vyrobený z odolného a kvalitného dreva, ktoré zaisťuje dlhú životnosť a zachovanie spomienok v dokonalom stave na mnoho rokov.

  2. Precízna práca: Album je zdobený detailnými a precízne gravirovaný, ktoré dodávajú produktu jedinečný vzhľad a osobitý šarm.

  3. Pekný dizajn: Nádherný nápis "Svet" je elegantne vyrytý na drevenom povrchu, čím pripomína, pre aké účely je tento fotoalbum určený.

  4. Veľká kapacita: Album obsahuje dostatok priestoru na uloženie všetkých dôležitých fotografií, vďaka čomu si budete môcť pohodlne prezerať a zdieľať svoje spomienky s rodinou a priateľmi.

Zhrnutie:

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a zaobstarajte si tento krásny drevený fotoalbum "Svet" pre seba alebo svojich blízkych. Jeho kvalitný materiál, precízna práca a pekný dizajn z neho robia ideálny spoločník pre uchovanie tých najmilejších spomienok, ktoré si budete môcť kedykoľvek pripomenúť a zdieľať s ostatnými.