Drevené podšálky - Love Coffe

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
€4,10
Drevené podšálky - Love Coffe
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Pri nákupe nad 75,00 € máte dopravu zadarmo
Exkluzívna výroba
Exkluzívna
výroba
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Prírodné materiály
Prírodné
materiály

Predstavujeme vám nádhernú  Drevenú podšálku - Love Coffe, ktorý je nielen užitočným doplnkom do každej domácnosti, ale aj skvelým darčekom pre vašich blízkych. Tento set je unikátny svojím autentickým dizajnom a kvalitným spracovaním, ktoré zaručuje dlhú životnosť.

Drevené podšálky - Love Coffe sú vyrobené z kvalitnej 5mm hrubej preglejky čo znamená že sú z pevného a odolného materiálu, ktorý zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Každá podložka je precízne vyrezávaná a následne jemne opracovaná, aby jej povrch bol hladký a príjemný na dotyk.

Či už hľadáte originálny doplnok do svojho domova alebo hľadáte darček, ktorý poteší vašich blízkych, tieto podšálky sú ideálnou voľbou.

Tieto podšálky nie sú len praktické a funkčné, ale aj esteticky príjemné na pohľad. Bez ohľadu na to, kde ich umiestnite, prinesú do vášho interiéru príjemnú atmosféru a dotknú sa srdca každého, kto ich uvidí.

Drevené podšálky - Love Coffe sú teda nielen praktickým doplnkom, ale aj úžasným darčekom, ktorý dokáže vyjadriť váš vkus a lásku k detailom. Investujte do kvalitných a autentických doplnkov, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky a potešia oko každého návštevníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené podšálky a podložky pod taniere
Materiál: Preglejka
Šírka: 10 cm
Výška: 10 cm
Hĺbka: 5 mm
Výrobca: KMDESING